Davines Essential OI - absolutně zkrášlující elixír 50 ml

TiskEmail
..rozjasní a provoní každé vlasy.
Prodejní cena329,00 Kč
do 48 hodin
Popis

OI je obohacen o výtažky z oreláníku barvířského. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Zabraňuje zacuchání vlasů a působí proti jejich krepatění ve vlhkém prostředí. Působí proti volným radikálům a má intenzivní antioxidační účinky. Chrání vlasovou strukturu bez zatížení a zkracuje dobu vysoušení.

Obsahuje: Provitamín B5 a Olej z amazonské rostliny oreláníku barvířského – velmi bohatá na beta karoteny (100x vyšší množství než v mrkvi), má restrukturalizační účinky na vlasy a podporuje jejich růst. Stimuluje produkci melaninu a zároveň snižuje buněčné poškození od UV paprsků. Působí proti stárnutí, zvyšuje elasticitu pokožky a je bohatý na stopové prvky. Použitý olej z oreláníku barvířského pochází z Amazonie a je označen jako Fair Trade.

Použití: Styling – 2 – 3krát stiskněte pumpičku a aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy do délek a konečků. Poté vysušte. Konečná úprava – stiskněte 2 – 3krát a aplikujte do délek a konečků na suché vlasy. Efekt zvýšíte lehkým profénováním s kartáčem. Množství se může měnit v závislosti na typu vlasů. 1krát stiskněte pro jemné vlasy, v případě středních nebo pevných vlasů stiskněte 2 – 3krát a v případě potřeby přidávejte.