Masáž lávovými kameny

Tato masáž patří mezi jednu z nejoblíbenějších technik na světě. Masáž horkými lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, má na člověka hluboké relaxační účinky a napomáhá k detoxikaci organismu. Lávové kameny mají velice silnou energetickou vibraci a pomáhají odstraňovat blokace na meridiánech a díky tomu aktivují energie v našem těle.

Více...
Havajská masáž - Lomi Lomi

Havajská masáž "Lomi Lomi" vychází z učení Huna, které za vším hledá harmonii a lásku. Tato masáž pochází z Havajských ostrovů, kde byla praktikována šamany, jako součást léčebných systémů. Pomocí havajských hmatů šamani léčili nejen tělo, ale i mysl a ducha člověka. Pomocí této masáže se uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje, harmonizuje a vyrovnává energie těla.

Více...
Rituál pěti elementů

Jedná se o nádhernou rituální masáž, která postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům - země, voda, vzduch, oheň a akáša.
Tento rituál má hluboké harmonizační účinky na celého člověka ve všech vrstvách a je vhodný na aktivaci a zharmonizování jemných tělesných energií. Po této krásné masáži se budete cítit pozitivně naladěni, uvolnění a lehcí.

Více...
Rituál Tokoriki - masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi Tokoriki se řadí mezi jednu z nejkrásnějších masážních technik. Masáž je spojena s očistným celotělovým rituálem, který ve spojení s tělovým mlékem, peelingem, přírodními oleji a důkladnou masáží horkými mušlemi nastaví v těle regenerační procesy, kdy takto ošetřená pokožka má pevnější a zdravější vzhled. Teplo odbourává svalovou únavu, uvolní zatuhlé svalstvo v těle a nastává fyzická i celková psychická regenerace organismu. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje a další neduhy zmítané v lidském těle.

Více...
Mořský vánek

 Masáž Mořský vánek je spojena s očistným rituálem, který ve spojení s peelingem, masážním olejem, tělovým máslem a důkladnou masáží nastaví v těle regenerační procesy, kdy takto ošetřená pokožka má pevnější, pružnější a zdravější vzhled. Odbourává svalovou únavu, uvolní zatuhlé svalstvo v těle a nastává fyzická i celková psychická regenerace organismu. 

Více...
Hřejivý dotek

 Je vám zima? Přijďte se zahřát na uvolňující a voňavou masáž, která zahřeje vaše tělo, duši i mysl.
Během této masáže používáme masážní svíčku, jejíž konzistence se po zapálení přemění na voňavý, hřejivý olej. Tento teplý olej napomáhá k uvolnění zatuhlých svalů a jeho složení je čistě přírodní. V rámci této intuitivní masáže se zaměříme na záda, nohy, hýždě a šíji.

Více...
Indická masáž hlavy

 Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši.
Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.

 

Medová masáž a okurkový zábal

 Medová masáž je výbornou detoxikační kůrou, která silně oživuje celý organismus a je velmi vhodné ji navštívit při jarních a podzimních detoxikačních kůrách.
Hlavním efektem medové masáže je odstranění toxinů až z hloubky tělesných tkání, napomáhá otvírání pórů a prokrvení pokožky. Tělo se nejen detoxikuje, ale díky medu se do těla dostávají důležité minerály a stopové prvky. Masáží nervových zakončení zad se stimuluje činnost orgánů. Samotná masáž zlepšuje funkci trávení, posiluje imunitu, uvolňuje svaly, oslabuje negativní projevy akné, má blahodárný vliv na kvalitu spánku, zmírňuje migrény a deprese.

Více...
Klasická masáž

 Jedná se o klasickou olejovou masáž, která nejen odstraňuje únavu, ale posiluje regeneraci celého organismu. Zbavuje tělo napětí a ztuhlosti, pomáhá k osvěžení po psychické i fyzické zátěži, pomáhá proti bolestem hlavy, únavě i stresu. Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalů, které je často zdrojem bolesti. Další blahodárné účinky masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, a tím druhotně i vnitřních orgánů. Dochází ke zrychlení látkové výměny, je tedy velmi vhodná např. při cílené detoxikaci organismu.

Více...
Čokoládová masáž

 Tato velice relaxační masáž přináší uvolnění celému tělu a pomůže každému unavenému a vyčerpanému organismu. Pomáhá také k detoxikaci díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům vstřebávajícím se z čokolády přes pokožku. Zlepšuje náladu a uvolňuje stres. Hořčík v čokoládě ovlivňuje bolesti hlavy, soustředění a správnou činnost nervů. Flavonoidy a antioxidanty působí proti zánětům. Čokoládová masáž působí i proti stárnutí pokožky, vrací kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Více...
Archandělská tělová svíce

 

Archandělské tělové svíce jsou speciální verzí tělových svící, protože jsou energetizované specifickým způsobem.
Působí ve třech rovinách - fyzické, psychické a duchovní.

Více...