Ceník ošetření přístroji můžete stáhnout ZDE.

Fotodepilace, trvalé řešení!

Nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Všemožné pokusy k domácímu odstranění chloupků vede k podrážděné pokožce, zarůstání chloupků nebo k nutnosti častého odstraňování ochlupení. My Vám nabízíme depilaci pomocí přístroje ENERGIST ULTRA VPL, zaručuje trvalou REDUKCI ochlupení.

 

Více...
Oslnivý úsměv dělá velký dojem...

Fotobělení zubů metodou Cosmetic teeth bright
Toto je ten pravý důvod, proč stále více lidí hledá řešení, jak mít zuby bílé jako perly. Nabízíme Vám rychlý, jednoduchý a vysoce efektivní způsob, jak navrátit Vašim zubům jejich původní bělost. 

 

Více...
MESOB.T.X. bez jehel !

MESOB.T.X je nová technika, která dorazila z Francie. Jedná se o aplikaci látky podobné botulotoxinu metodou neinvazivního mesoliftingu. Tato metoda byla již vyzkoušena na světové úrovni. MESOB.T.X vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel, a tím předchází možným vedlejším účinkům spojených s aplikací botulotoxinu. 

 

Více...
Fotoomlazení pleti

Po 30. roce věku je pleť zcela bez vrásek jen krásnou iluzí. Řešením je omlazení pokožky  s přístrojem VPLTM zmenšuje póry a přináší pokožce jemnost a regeneraci. Ošetření s VPLTM přináší dokonalé viditelné zlepšení. Co se týká akné, odstraňuje jizvičky po akné a dovede usnadnit hojení pokožky.

 

 

Více...
Radiofrekvence proti ochablé pleti

Zbavte se ochablé pleti a získejte dokonalejší tvar obličeje. Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Obličejová radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

 

Více...
MESOPEELING Antiaging pro poškozenou pleť

MESOPEELING Antiaging Dermic působí blahodárně na poškozenou a stárnoucí pleť. Vynikajících výsledků je dosaženo u pokožky se skvrnami či jizvami po akné. Jedná se o kombinaci 2 technik: chemického peelingu, který působí bezpečně a kontrolovaně, a neinvazivní mezoterapie. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Pleť je po aplikaci výrazně mladší, jasnější a různé nedostatky jsou odstraněny. Jedná se o rychlé a bezbolestné ošetření, které je možné aplikovat během celého roku na jakýkoliv typ pokožky.

 

Více...
Kavitace - bezbolestná liposukce

Revoluční ošetření v odbourávání tukových polštářků. 
Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirugické liposukce. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň kavitace revolučním způsobem formuje postavu. 

 

Více...
Pošlete Váš tuk k ledu !

Kryolipolýza je jedna z nejúčinnějších forem neinvazivní bezbolestné liposukce pomocí chladu. Kryolipolýza je metoda zmražování tukové vrtsvy. Představuje řízený proces odumíraní tukových buněk pomocí chladu, následovaný rozpadem těchto buněk a jejich vyloučením z těla. Technika zmražování tukových buňek je vhodná pro všechny typy pokožky a to jak pro ženy tak pro muže. Podmínkou ošetření je dostatečná tuková tkáň.

 

Více...
Zbavte se ochablé pokožky na těle

Tělová radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tělové radiofrekvence jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

 

Více...